Profesionālās izglītības kompetences centrā “Daugavpils tehnikums” ar vērienu notika svinīgais “Pirmkursnieku iesvētīšanas” pasākums

2021. gada 23. septembrī profesionālās izglītības kompetences centrā “Daugavpils tehnikums” notika svinīgais pasākums “Pirmkursnieku iesvētīšana”. Ar šo pasākumu turpinās audzēkņu iecienītā tradīcija – iesvētīt pirmkursniekus. Pasākuma mērķis – saliedēt audzēkņus, motivēt mācībām, apvienot un motivēt kopīgai zināšanu iegūšanai. Uz pasākumu ieradās ap 200 pirmkursnieku, kuri šogad sāka mācības Daugavpils tehnikumā. Sadarbībā ar Audzēkņu līdzpārvaldi, vecāko kursu audzēkņiem un pedagogu karjeras konsultantu Sergeju Bogatkeviču pirmkursniekiem tika izdomāti interesanti pārbaudījumi, kuros vajadzēja pierādīt sevi ar intelektuālo atjautību, fizisko sagatavotību un citām iemaņām. Pasākums notika, ievērojot visus epidemioloģiskos ierobežojumus.  

Izejot pārbaudījumu stacijas “Purvs”, “Rokas – kājas”, “Brīvais kritums”, “Ražas vākšana”, “Fantāzija”, “Jautrā dziesma” un “Baltais busiņš”, kur katrai stacijai bija savas devīzes, pasākums noslēdzās ar T kreklu iekrāsošanu ar “DT” iniciāļiem visiem interesentiem.

Audzēkņu atsaucība un pozitīvā gaisotne, kas virmoja šajā dienā, lika drošu pamatu šīs tradīcijas turpinājumam arī nākošgad.

Informāciju sagatavoja: interešu izglītības skolotājs Juris Ostrovskis