Audzēkņu līdzpārvaldes vēlēšanu REZULTĀTI

2021. gada 30. septembrī Daugavpils tehnikumā notika Audzēkņu līdzpārvaldes vēlēšanas. Vēlēšanu dienā darbojās divi iecirkņi, kuros visi tehnikuma audzēkņi varēja veikt savu izvēli. Vēlēšanu komisija pēc iecirkņu slēgšanas turpināja darbu pie rezultātu apkopošanas. Vēlētāju aktivitāte bija ļoti augsta – savu izvēli veica 179 audzēkņi (25,80%), kas nozīmē, ka nepieciešamā 10% barjera ir pārvarēta un vēlēšanas tiek atzītas par leģitīmām. Apskatot vēlēšanu zīmes, tika atsijātas 23 nederīgās zīmes. Sīva cīņa par iekļūšanu Audzēkņu līdzpārvaldē izvērsās starp otrā, trešā un pirmā kursa audzēkņiem, kur iekļūšanu līdzpārvaldē izšķīra vien dažas balsis. Atgādinām visiem kandidātiem, kas neiekļuva līdzpārvaldē, ka pulciņa “Esi līderis” ietvaros aktīvu darbību parlamentā varēs turpināt visi audzēkņi, kas pieteicās pulciņam un piedalījās vēlēšanās, jo arī šajā mācību gadā tiks veidota iniciatīvas grupa.

Komisija apliecināja, ka vēlēšanu norisē pārkāpumi netika fiksēti un vēlēšanu rezultāti paliek nemainīgi. Vēlēšanu līdere ir Jolanta Treskina, kas guva vislielāko atbalstu, saņemot 62 punktus. Apkopojot visas vēlēšanu zīmes, Daugavpils tehnikuma 2021./2022. mācību gada Audzēkņu līdzpārvaldē tiek ievēlēti 8 cilvēki: Jolanta Treskina, Darja Luščika, Ruslans Kožanovs, Valērija Greibo, Aleksandrs Žigalko, Pjotrs Medvedevs, Nikita Sivašovs un Edgars Žurovs.

PIKC “Daugavpils tehnikums” sveic audzēkņus ar iekļūšanu audzēkņu līdzpārvaldē. Piecu dienu laikā audzēkņu līdzpārvalde tiks sasaukta uz pirmo darba sanāksmi, kur notiks valdes vēlēšanas ar amatu piešķiršanu līdzpārvaldes biedriem.

Informāciju sagatavoja: Interešu izglītības skolotājs Juris Ostrovskis