PIKC “Daugavpils tehnikums” skolotāji seko līdzi pārmaiņām finanšu tirgos

2021.gada 4.novembrī Daugavpils tehnikuma ekonomikas un loģistikas skolotājs Dmitrijs Sirotko piedalījās finanšu pratības vebinārā “Neatkarīgais investors”. 

Vebinārā tika stāstīts par esošo situāciju finanšu fondu tirgos un tika analizēta dažādu pagātnes notikumu ietekme uz finanšu instrumentu ienesīgumu, to trendiem un finanšu spekulācijām. Vebinārā piedalījās gan pieredzējuši finansisti no privātā sektora un valsts pārvaldes, gan jaunie potenciālie investori, kas interesējas par pārmaiņām un tendencēm finanšu tirgos. Vairāku stundu laikā tika apskatītas tādas tēmas kā:

  • kā starp tūkstošiem riskantu ieguldījumu atrast tos, kas uzticami vairo kapitālu;
  • kā panākt labus rezultātus bez finanšu izglītības vai dārgu baņķieru palīdzības;
  • kā vienkārša, efektīva sistēma ļauj ieguldīt bez stresa vai smaga darba arī no Latvijas.

Vebināru vadījis Toms Kreicbergs – finanšu eksperts ar Volstrītas pieredzi. Toms Kreicbergs ir finanšu nozares speciālists un rakstnieks. Savu karjeru Toms uzsāka Volstrītā, strādājot divās lielās investīciju bankās Ņujorkas reģionā. Kopš 2011. gada viņš dzīvo un strādā Latvijā. Toms ir viens no 2. pensiju līmeņa tirgu pārvaldnieka AS “Indexo” dibinātājiem. AS “Indexo” nodrošināja vienus no labākajiem rezultātiem nozarē* vairāk nekā 40 tūkstošiem klientu.

Šādi vebināri ir retums Latvijas finanšu telpā, tāpēc tā ir laba iespēja pilnveidot savas zināšanas no pirmavotiem arī tiem, kas nav tieši saistīti ar finanšu sektoru, bet interesējas par aktuālajām tendencēm finanšu jomā. Vebināra noslēgumā visiem dalībniekiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar komerciālo investīciju programmu “Neatkarīgais investors” un iespējām, ko tā piedāvā privātiem investoriem.

*Pagātnes rezultāti nenozīmē, ka nākotnē rezultāti būs līdzīgi. Toms Kreicbergs un “Crosshill Global Solutions” SIA (“CGS”) nodrošina ieguldīšanas apmācības tikai informatīviem nolūkiem un nepiedāvā ieguldījumu konsultācijas. Pat sekojot labākajai ieguldīšanas praksei, ieguldīšana finanšu tirgos saistās ar zaudējumu risku. Vienmēr izvērtējiet savus personīgos apstākļus. Visi ieguldīšanas lēmumi ir jūsu atbildība.

Informāciju sagatavoja: transporta un loģistikas nozares NMA vadītājs Dmitrijs Sirotko