Noslēgusies labdarības akcija “Tu esi mans draugs”

No 2021.gada 29.novembra līdz 14.decembrim, Adventes laika ietvaros, Daugavpils tehnikumā norisinājās labdarības akcija “Tu esi mans draugs”. Labdarības akcijas ietvaros bija plānots saziedot mantas Daugavpils dzīvnieku patversmes iemītnieku vajadzībām. Divu nedēļu garumā tehnikuma korpusos tika nodrošinātas mantu pieņemšanas vietas ar kārbām, kurās visi interesenti varēja atnest un atstāt barību sterilizētiem kaķīšiem un suņiem, konservus maziem kucēniem un kaķēniem, kārumus, kaķiem nepieciešamās kaķu tualetes un uzsūcošās smiltis, metāla bļodiņas suņiem, pavadas, kakla siksnas, sukas, segas un dvieļus, rotaļlietas kaķiem un suņiem.

15.decembrī pēc labdarības akcijas noslēguma, sašķirojot saziedotās dāvanas, viss tika nogādāts uz dzīvnieku patversmi. Atbalsts patversmei nepieciešams arī ārpus labdarības akcijām! Jebkurā laikā patversmei var ziedot:

  • Labas kvalitātes barību kaķīšiem un suņiem (dzīvnieki ir dažāda vecuma un izmēra), īpaši aktuāla ir barība kaķēniem (konservi);
  • Patversmes iemītnieki ļoti priecāsies par kārumiem, kas paredzēti suņiem un kaķiem;
  • Kaķiem nepieciešamas kaķu tualetes un uzsūcošās smiltis;
  • Metāla bļodiņas suņiem, pavadas, kakla siksnas, sukas, segas un dvieļus;
  • Rotaļlietas kaķiem un suņiem.

Sīkāka informācija par patversmi atrodama www.facebook.com vietnē: Daugavpils Dzīvnieku Patversme

Daugavpils dzīvnieku patversme izsaka pateicību PIKC “Daugavpils tehnikums” labdarības akcijas dalībniekiem un administrācijai.

Informāciju sagatavoja: interešu izglītības skolotājs Juris Ostrovskis