Valentīndienas muzikālā skatuve profesionālās izglītības kompetences centrā „Daugavpils tehnikums”

14.februārī profesionālās izglītības kompetences centra „Daugavpils tehnikums” Mendeļejeva un Strādnieku ielu korpusu iekšpagalmos audzēkņus, pedagogus un darbiniekus priecēja Valentīndienas muzikālā skatuve. Pasākuma koncepcija tika izdomāta pulciņa “Esi līderis” sadarbībā ar pulciņu “Pikseļu spēle”. Pulciņa ietvaros starp audzēkņiem un pulciņu vadītājiem veidojās diskusija, ka saistībā ar epidemioloģisko situāciju mācību iestādē nepieciešams kāds muzikāls pasākums, kas nepulcētu cilvēku pūli iekštelpās, bet ļautu baudīt koncertu, vērojot to no klases vai no darba kabineta. Pulciņa nodarbībā, ģenerējot idejas pasākuma koncepcijai, audzēkņiem atmiņā palika konkursa “Ko Tu proti” audzēkņu veiktie darbi, un pie muzikālās skatuves vizuālā noformējuma tika piesaistīts pirmā kursa EM grupas audzēknis – Ruslans Osipovs.

Muzikālās skatuves programmā skanēja J.Ostrovska autordziesmas, pasaules mūzika un DAUGAVPILS TEHNIKUMA HIMNAS PIRMATSKAŅOJUMS! 

Audzēkņu, darbinieku un pedagogu atsaucība un pozitīvā gaisotne perspektīvā sniedz iespēju tāda formāta pasākumu norisei arī nākotnē, ja situācija ar ierobežojumiem neļaus cilvēku pulcēšanos iekštelpās. 


Informāciju sagatavoja:
Interešu izglītības skolotājs Juris Ostrovskis