Jauno profesionāļu meistarības konkurss nominācijās “Dzelzceļa transports” un “Dzelzceļa pakalpojumi”

2022. gada 27. un 28. aprīlī tika noskaidroti labākie topošie speciālisti dzelzceļa nozares jauno profesionāļu meistarības konkursā nominācijās “Dzelzceļa transports” un “Dzelzceļa pakalpojumi”. Pirmo vietu dzelzceļa transporta nominācijā, kā arī dzelzceļa pakalpojumu nominācijā ieguva topošie dzelzceļnieki no Rīgas Valsts tehnikuma.

Sacenšoties komandās pa diviem, 2. vietu izcīnīja Daugavpils tehnikuma izglītojamie Maksims Romanovs un Ingars Lipšāns, savukārt 3. vietu ieguva Andžejs Kuhaļskis un Dmitrijs Ivčenko.

Konkursā “Dzelzceļa pakalpojumi” izglītojamie no Daugavpils tehnikuma Oskars Alehno un Aleksandrs Šinkarenko izcīnīja trešo vietu, bet Artjoms Mironovičs un Artjoms Ņikiforovs ierindojās ceturtajā vietā.

Konkursu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Daugavpils tehnikumu, nominācijā “Dzelzceļa transports” konkurss notika „LDZ ritošā sastāva serviss” lokomotīvju remonta centrā, savukārt nominācijā “Dzelzceļa pakalpojumi” – pirmajā dienā konkurss notika Grīvas stacijā, bet otrajā dienā – Daugavpils tehnikumā, lai noskaidrotu labākos topošos nozares jaunos profesionāļus, veicinātu profesionālās izglītības pievilcību un pilnveidotu sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm.

Liels paldies skolotājiem par izglītojamo sagatavošanu konkursiem – Konstantīnam Ivanovam nominācijā “Dzelzceļa transports” un Annai Gurtai nominācijā “Dzelzceļa pakalpojumi”.

Apsveicam mūsu tehnikumā audzēkņus ar iegūtajām balvām!