Aktīva sadarbība karjeras atbalsta jautājumos: MSC Shared Service Center Riga

Šogad mūsu sadarbība ar kompānijas MSC Latvijas pārstāvniecību SIA „MSC Shared Service Center Riga” kļuva vēl aktīvāka.

11. februārī mūsu tehnikuma programmu „Loģistikas darbinieks” un „Klientu apkalpošanas speciālists” 3. kursa audzēkņi tiešsaistes tikšanās laikā iepazinās ar kompānijas vēsturi, darba specifiku un vērtībām, kā arī apsprieda  ar uzņēmuma direktoru Rodionu Širjajevu darba tirgus attīstības tendences, jauno speciālistu karjeras iespējas un prasības darbiniekiem.

Kā atzīmēja Širjajeva kungs, mūsdienīgā mainīgā pasaulē dažas darbinieka spējas nepazaudēs savu svarīgumu. Pirmkārt, tā ir spēja mācīties, gatavība apgūt jaunās zināšanas un nepārtraukti attīstīties. Otrkārt, tās ir komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt lielā komandā. Un, treškārt, svarīgs nosacījums darbam  modernā, starptautiskā kompānijā ir angļu valodas zināšanas. Tātad, liekam aiz auss, secinām un rīkojamies atbilstoši!

6. aprīlī LD-31 grupas audzēkne Adriāna Sprūža apmeklēja „MSC” Ēnu dienas ietvaros un atgriezās ļoti iedvesmota, ar skaidrāku savas attīstības vīziju un kaislīgu vēlmi pievienoties kompānijas draudzīgai komandai. Adriāna arī sagatavoja prezentāciju par kompāniju un pasākumu saviem klasesbiedriem.

Bet 28. aprīlī kopā ar „MSC” Rīgas pārstāvniecības HR vadītāju Evelīnu Bujāni īstenojām pasākumu „Darba meklētāja pirmie soļi”. Pasākumā piedalījās PR-21, KS-21, LD-21 un  KS-31  grupu audzēkņi, kā arī skolotājas: Gaļina Minčenko, Olga Iznova, Ilona Antoņeviča un Dina Ļecka. Bujānes kundze lieliski prezentēja modernas prasības CV un motivācijas vēstules rakstīšanai, iepazīstināja ar darba devēja pieeju darbinieku atlases jautājumos, padalījās ar veiksmīgas darba intervijas noslēpumiem un apbalvoja ar skaistām dāvanām visuzmanīgākos un  visaktīvākos audzēkņus.

Esmu pārliecināts, ka tāda sadarbība palīdzēs mūsu audzēkņiem sagatavoties pieaugušo dzīvei, bet kompānijai atrast jaunus talantīgus darbiniekus!

Paldies kompānijas MSC komandai: Rodionam Širjajevam, Evelīnai Bujānei, Annai Demidovai un Karīnai Taranuhai!

Informāciju sagatavoja: Sergejs Bogatkevičs