Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Skats nākotnē”

21. aprīlī  mūsu tehnikuma audzēkņi – 1., 2. un 3. kursa programmēšanas tehniķu (PR) pārstāvji – apmeklēja vienu no lielākajām IT kompānijām Latvijā, SIA“C.T.CO”. Kompānijā nodarbināti vairāk par 500 cilvēkiem un tā ir otra lielāka IT kompānija Latvijā.

Ekskursijas laikā ar HR komunikācijas speciālistu Vladislavu Punculu audzēkņiem izdevās  iepazīt kompānijas vēsturi un darbības specifiku, personāla atlases politiku, prasības IT speciālistiem un darba apstākļus kompānijā, darba specializāciju un prakses iespējas, kā arī ar krūzi karstas tējas izbaudīt oriģinālas biroja ēkas kreatīvu gaisotni un piedalīties diskusijā par IT nozares perspektīvām un attīstības virzieniem.

Ar lielu prieku mēs arī tikāmies ar mūsu tehnikuma absolventu Staņislavu Grigorjevu, kurš jau divus gadus strādā komandā C.T.Co.  Stanislavs piedalījās mūsu pirmajā vizītē kompānijā. Un tieši tā viņš iepazinās ar kompāniju, atrada šeit sev kvalifikācijas prakses vietu un pēc tehnikuma absolvēšanas iekļāvās  kolektīvā. Tagad viņš dalījās ar topošiem programmēšanas tehniķiem savā pieredzē.   

Paldies Vladislavam Punculam par aizraujošu ekskursiju un viesmīlīgu sagaidīšanu.

Pasākums tika īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsta vispārējas un profesionālās izglītības iestādes” ietvaros.

P.S. Otrajā dienas daļā mēs apmeklējām Latvijas jauno profesionāļu meistarības konkursu „Skills Latvia 2022”.

Informāciju sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Sergejs Bogatkevičs