Jauniešu iniciatīvas grupa

“Esi līderis” (Juris Ostrovskis)

Trešdiena15.10-17.40aktu zāle (Mendeļejeva ielā)
Ceturtdiena15.10-17.40315./316.kab.(Strādnieku ielā 16)

Spēsi: realizēt savu līderības potenciālu, izmantojot savus un mācību iestādes resursus; ģenerēt un realizēt radošas idejas pasākumiem, kuri tiek organizēti pilsētas, valsts un izglītības iestādes ietvaros; gramatiski un stilistiski pareizi veidot relīzes un informatīvus rakstus par pasākumiem.

Zināsi: teorijas pamatus, kā realizēt līderības prasmes; kā rakstīt scenārijus, izstrādāt pasākumu koncepciju; ētikas un uzvedības normas uz skatuves; publicistiskās valodas stila īpatnības. 

Izpratīsi: kā radošā un pilsoniskā aktivitāte uzlabo līderības prasmes, kuras var izmantot līdera īpašību pilnveidošanā; kā, izstrādājot koncepciju, to realizēt, piedaloties pasākumu vadīšanā un darbojoties tehniskā nodrošinājuma komandā (apskaņošana utt.); kā darbojas informatīvo rakstu principi, lai piesaistītu pasākumam potenciālos apmeklētājus.

Varēsi aktīvi izvirzīt savas idejas par radošām un pilsoniskām aktivitātēm; līdzdarboties scenāriju veidošanā; improvizēt, uzstājoties uz skatuves; motivēt grupas biedrus iesaistīties mācību iestādes radošajos pasākumos.